Als eXtreme


Resultater - Master

Placering - Overall Placering - Række Hold (hold #) Type Points - Overall Points - Række
1 1 Team Delta (75) Male 200 200
2 1 "Under constructions" (3549) Mix 175 200
3 2 Team Sanguinem, Sudore et Lacrimis (2201) Male 160 175
4 2 Team Inferno (IHS) (3955) Mix 150 175
5 3 Team Baghjul (IHS) (3956) Male 145 160
6 1 Winther is coming (IHS) (3715) Female 140 200
DNS / DNF DNS / DNF MH1 - Copenhagen Adventure Sport (404) Male 0 0
DNS / DNF DNS / DNF Team Middelmådig (IHS) (3953) Mix 0 0
DNS / DNF DNS / DNF Det kan godt blive vildere (IHS) (3954) Mix 0 0
DNS / DNF DNS / DNF Team Jøns (IHS) (3957) Mix 0 0


Resultater - Challenge

Placering - Overall Placering - Række Hold (hold #) Type Points - Overall Points - Række
1 1 Team JA-hat (710) Male 200 200
2 1 Skinny Legs (2263) Mix 175 200
3 2 Team Sun Salutation (3943) Male 160 175
4 2 Spang og Nydahl med påhæng (1039) Mix 150 175
5 3 NIRAS Explore (466) Male 145 160
6 3 Team Oure Kostgymnasium (3658) Mix 140 160
7 1 team fit4run (113) Female 135 200
8 4 GIVA herre the A-Team (780) Male 130 150
9 5 Riders (3927) Male 125 145
10 2 WATs the rush (78) Female 120 175
11 4 Ridder Rune Racing (3678) Mix 115 150
12 6 Tirsdags Tonserne (296) Male 110 140
13 7 PPK / ATsolar challenge team (AR-ALS) (3619) Male 105 135
14 5 Team Chrimo (244) Mix 100 145
15 8 Team Tortuga (2334) Male 95 130
16 9 Team Sidste Sekund (3985) Male 90 125
17 6 Team STR (3918) Mix 85 140
18 7 Team Totally Lost MIX (AR-Als) (256) Mix 80 135
19 10 ATAA - Confidence (3962) Male 75 120
20 3 WAT 2 (3967) Female 70 160
21 11 Dinosaurs (2343) Male 69 115
22 4 DUOEN (IHS) (3958) Female 68 150
23 5 Team Der Uth Af (IHS) (3959) Female 67 145
DNS / DNF DNS / DNF ATAA - Drive (3960) Mix 0 0
DNS / DNF DNS / DNF Ataa - Attitude (3961) Male 0 0
DNS / DNF DNS / DNF ATAA - Succes (3963) Mix 0 0
DNS / DNF DNS / DNF ATAA - HPT (3964) Male 0 0
DNS / DNF DNS / DNF NoViper (3979) Male 0 0


Resultater - Fighter

Placering - Overall Placering - Række Hold (hold #) Type Points - Overall Points - Række
1 1 Fast Feet Racing (3626) Mix 200 200
2 1 TrD (3974) Male 175 200
3 2 Crazy Bikers 1 (3944) Male 160 175
4 3 Team Krellowitz (3978) Male 150 160
5 1 Team SVANE (3952) Female 145 200
6 2 Team Brandbjerg (3965) Mix 140 175
DNS / DNF DNS / DNF Oure LC (3986) Mix 0 0


Resultater - U21

Placering - Overall Placering - Række Hold (hold #) Type Points - Overall Points - Række
1 1 AES 2 (3981) Mix 200 200
2 1 AES 1 (3980) Male 175 200
3 2 AES 3 (3982) Mix 160 175
DNS / DNF DNS / DNF AES 4 (3983) Male 0 0