Videbæk Adventures


Startliste - Master (7 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team Drøbak Multisport (NO) (4299) Male Borge Bringsværd Daniel Aaby Holt Ørjan Rolness
Team VEEH (2247) Male Nick Alexander Sørensen Peter Laugesen Thomas Trøjborg
Aarhus Adventure (740) Aarhus Adventure - AaA Male Lasse Holch Nielsen Simon Smetana Christensen Thorbjørn Udby Hansen
Team Sanguinem, Sudore et Lacrimis (2201) Male Casper Holmgaard Jensen Daniel Kristian Bygebjerg Espensen Søren Bang Trangbæk
Novo Nordisk Quality Systems (4351) Male Poul Henning Poulsen Lars Øster Hyltoft Rune Leveau Dandal
Masanga Racing/Copenhagen Adventure Sport (4308) Copenhagen Adventure Sport - CAS Male Mads Troelsgård Deltager tilgår Deltager tilgår
CAS Women (4259) Copenhagen Adventure Sport - CAS Female Line Stenmann Kantsø Thea Otte Andersen Sidsel Dan Hull


Startliste - Challenge (10 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
CH1 - Copenhagen Adventure Sport (116) Copenhagen Adventure Sport - CAS Male Michel Magnussen Mads Haack Anton Boelskifte
Gorms Vikinger (582) Male Gustav V. Petersen Mathias Ringive Nikolaj Damgaard
Team TeMPo (4542) Mix Mads Lund Peter Ruhlmann Trine Møller
Ringkøbing Adventurerace og Trailrunning (RAT) (4051) Mix Heine Glüsing Maja Stefansdottir Thomas Huus
Team Sidste Sekund (3985) Male Mikkel Hastrup Nielsen Bjarke Villumsen Mikkel Kaae-Nielsen
Team Fit4Run (113) Female Malene Bredahl Tina Mechlenborg Tine Amstrup-Hansen
JDRI (4244) Male Anders Krogh Kristensen Mads Keller Kjeldsen Thomas Bender
Team JA-hat (710) Male Andreas Lyngaa Henrik Markvardsen Jens Christoffersen
CH1 - Copenhagen Adventure Sport (116) Copenhagen Adventure Sport - CAS Mix Anders Hasse Pedersen John Fatum Marie Louise Kjeldsen
Racing Team IHS (730) Mix Martin Lindgren Jeppe Kejser Anne Brolin Gade


Startliste - Fighter (13 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3 Deltager 4
Turbo Trankjærs (4419) Female Charlotte Trankjær Cathrine Trankjær Christina Trankjær Ryborg
Team ALT (4466) Female Louise Termansen Anne Øbo Trine Vad
Team Dannemand (4497) Mix Sine Simonsen Jesper Simonsen
Tøserne (4547) Female Mette Torp Villadsen Deltager tilgår Deltager tilgår
Bad decisions make great stories (4184) Mix Tine Gade Hansen Christian Brandt
Team Supreme (4550) Male Jannik Thomsen Martin Christiansen
En kort, en lang og resten (4464) Female Pernille Darre Haahr Helene Koefoed-Nielsen
Mike (4551) Male Kristian Frank Kristensen Lasse Kæmsgaard Larsen
Kolde Øl (4578) Male Søren Schøler Nielsen Lasse Sander Thomas Juhl Jensen Anders Oxholm
Team Goforlocal.dk (4582) Male Jesper Svendsen Niels Høegmark
fb hyggesport (415) Mix Sebastian Persson Astrid Bigum Kristensen Maiken Bliksted Hofman Ansø
Team Silverfox (4586) Male Morten Skov Henrik Nielsen Karsten Lauridsen
Team Sun Salutation with a twist (3846) Male Karsten Jacobsen Søren Krarup