European Championships 2021 YACS


Startliste - Master (30 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3 Deltager 4
MM1 - Copenhagen Adventure Sport (88) Copenhagen Adventure Sport - CAS Mix Anders Hasse Pedersen Klaus Mygind Mette Skindersø Magnus Woxholtt-Jensen
CSC Adventure (4653) Mix Maciej Widera Magdalena Stachura Artur Moroń Piotr Dopierała
Masanga Racing/Copenhagen Adventure Sport (4308) Copenhagen Adventure Sport - CAS Mix Christoffer Troelsgård Sidsel Dan Hull Mads Troelsgård Simon Troelsgård
AR-Team Ukraine (4664) Mix Dmytro Kosytsin Dariia Bodnar Oleksandr Dmytruk Maksym Krasnopolskyi
Lowland Leopard (4659) Mix Eva de Vos Harald Kraaij Hans van Dommelen Martien van Bavel
Salomon Adventure 2 // Team HighFive (3604) Mix Niels torp madsen Anne Malene Nissen Mikkel Overgaard Tobias Bartholdy
Zeehelden Adventure Team (4672) Mix Michiel Prins Tim de Wildt Ruurd Noordhuis Aniek Lith
Racing Denmark (4022) SOK Multisport Mix Mikael Halberg Anton Hansen Marie Louise Jørgensen Peter Villadsen
Team Spirit AaA (4306) Aarhus Adventure - AaA Mix Anna Kjær Madsen Henrik Rasmussen Lasse Holch Nielsen Anders Bank Silkjær
CZAR - adventurerace.cz (4685) Mix Tomas Vanek Petr Bloudek Jan Obuskevic Petra Vahalova
IKSU multisport (4687) Mix Daniel Elfverson Mattias Lundin Erik Torshage Sarah Hale
InO SCI (4691) Mix Krzysztof Mański Piotr Marszałek Łukasz Drewniak Marzka Janerka
Team PeopleTools.dk (6566) Mix Johan Nielsen Poul Mouritsen Henrik Løvig Annette Corydon
Crafty Divils (4706) Mix James Connolly Lorraine Horan Deltager tilgår Deltager tilgår
Team Oure (4666) Mix Theis Kaas Pedersen Paal Kristoffer Banke Ova Camilla Søgaard Rasmus Carlo Fabricius
Team Sanguinem, Sudore et Lacrimis (2201) Male Casper Holmgaard Jensen Daniel Kristian Bygebjerg Espensen Søren Bang Trangbæk Thomas Dueholm
ARGH (2228) Mix Jacob Linnemann Rønfeldt Kim Frandsen Thomas Juel Christensen Lotte Rønfeldt
Team Young Riders (6558) Mix Anders Vang Bjerrum Anders Sparvath Asta silkjær møller Jens visti
Team Endurancelife (4714) Male Tom Davies Deltager tilgår Deltager tilgår Deltager tilgår
Omjakon (FI) (4343) Mix Tommi Putkuri Heikki Hihnala Mika Salo Johanna Yrjänheikki
Estonian Metsapeatus (4719) Mix Oliver Immato Viljar Grauen Piibe Tammemäe Risto Laanoja
Team Daggerthuggert (4721) Mix Simone Haastrup Per Dahl Rasmussen Thue Friis Toustrup Janus høhne
Old Crabs (4733) Mix Toms Puravs Kristaps Epners Janis Blanks Svetlana Kulcihina
AR team Fryslân (4734) Mix Tjeerd Wolters Willem Woudstra Wijnand Jager Grietje van der Meulen
Team VAC Ultra Sports (6574) Male Lucas Moreno Holly Zimmermann Angelus Meyer Vincent Meyer
Gymcity (6580) Mix Nicola MacLeod Ireneusz Waluga Mateusz Talanda Maciej Dubaj
NetEst Racers / USWE Adventure Team (6587) Mix Wouter-Dirk Huitzing-Bergkamp Tauno Riibak Helen Westerberg Jacob Westerberg
KnipseKineserensKnægte (3587) Male Rasmus Klüver Jensen Carsten Mortensen Karsten Fischer Rønde Deltager tilgår
World Peace The OMM (6584) Mix Lars Bukkehave Silver Eensaar Rain Eensaar Thea Otte Andersen
Greener Adventure Team (6485) Mix Jonas Andersson Mårten Bergvidd Erik Rahimi Marie Krysander