DM Master Videbæk Adventures


Startliste - Master (10 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3 Deltager 4
Awesome Adventure Racing (4713) SOK Multisport Mix Camilla Gry Elmann Casper Iversen Jonas Borsøe
Team Racing Denmark AR (4022) Mix Marie Louise Jørgensen Mikael Halberg Lars Bukkehave
Team Yeti (2154) Mix Laura Lambæk Knudsen Bjarke Refslund Klaus Jessen
KnipseKineserensKnægte (2375) Male Carsten Mortensen Karsten Fischer Rønde Rasmus Klüver Jensen
MH1 - Copenhagen Adventure Sport (404) Copenhagen Adventure Sport - CAS Male Anton Boelskifte Thomas Lindegaard Pedersen Michel Magnussen
MM1 - Copenhagen Adventure Sport (88) Copenhagen Adventure Sport - CAS Mix Christoffer Troelsgård Sidsel Dan Hull Simon Troelsgård
Team Spirit AaA (4306) Aarhus Adventure - AaA Mix Anna Kjær Madsen Henrik Rasmussen Lasse Holch Nielsen
Salomon Adventure (3567) Mix Lærke Vejsnæs Jacques Dehnbostel Janus høhne
Team Delta (75) Mix Thomas Guldmann Thomas Gordon Johan Nielsen B F
MM2 - Copenhagen Adventure Sport (464) Copenhagen Adventure Sport - CAS Mix Rasmus Skovhede Hviid Anders Hasse Pedersen Mette Skindersø Klaus Mygind


Startliste - Challenge (2 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team SKB (4368) Mix Benjamin Andersson Katrine Iversen Søren Eller Thomsen
Roadrunners (4909) Male Nikolaj Månsson Alex Kjærsgaard Deltager tilgår


Startliste - Fighter (12 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
RnR (4899) Mix Rikke Andersen Rune Kaldau Deltager tilgår
De Stærke Kong Kurter (4915) Female Karen Sig Cathrine Trankjær Deltager tilgår
Turbo Trankjærs (4419) Mix Eigil Trankjær Christina Trankjær Ryborg Charlotte Trankjær
Ringkøbing Adventurerace og Trailrunning (RAT) (4051) Mix Heine Glüsing Maja Stefansdottir Thomas Huus
ASIAN (4950) Mix Anders Lund Bjerregaard Silas Agerholm Anne Andersen
Jesper & Jesper (4590) Copenhagen Adventure Sport - CAS Male Jesper Olsen Jesper Køster Deltager tilgår
Team Silverfox (4586) Male Morten Skov Karsten Lauridsen Henrik Nielsen
Adventure Efterskolen - Team flækker (4971) Male Philip Holm Thomsen mathias starup-kjærgaard Robin Haraldsted
Adventure efterskolen - Team 3 (4973) Male William Eybye kristian Deltager tilgår
adventure efterskolen Team 2. plads (4975) Male Lucas Thomhav Charley Nagel Deltager tilgår
Team Tylvad (3629) Male Christian Faartoft Olav Tylvad Troels Tylvad Søndergaard
Multiatleten (4464) Female Thea Jedig Steenberg Pernille Darre Haahr Helene Koefoed-Nielsen