Delta Corona Race


Startliste - Challenge (27 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team VEEH (2247) Male Nick Alexander Sørensen Peter Laugesen Thomas Trøjborg
Fast Feet Racing (3626) Mix Aleksander Welander Liv Strunge Woller Kasper Ertebjerg Christensen
The Ice Ts (4350) Mix Tine Gade Hansen Tommy Kirk Damsgaard Thomas Kirk Damsgaard
Awesome Adventure Racing (4713) SOK Multisport Male Casper Iversen Christian Valbak Deltager tilgår
"Under constructions" (3549) Male Mikkel Overgaard Tobias Bartholdy
Team det Tredje Hjul (2196) Female Sarah Steinitz Andersen Tine Tolstrup Anna Møller
Riders (3927) Adventure Race Als Male Lennart Petersen Nissen Lars Jakobsen
Friliv.dk Racers (279) Male Anders Kronholt Mikael Jacobsen Johnny Skovsgaard
Team Fit4Run (113) Female Anne-Mette Mortensen Ditte Brinkmann Anni Plauborg
Fit4Run.dk (4181) Female Malene Bredahl Tina Mechlenborg Tine Amstrup-Hansen
Team Racing Denmark AR (4022) Mix Mikael Halberg Marie Louise Jørgensen Lars Bukkehave
Astas tøser (4873) Mix Asbjørn Krog Pedersen Morten Vestergaard Asta silkjær møller
KnipseKineserensKnægte (3587) Male Carsten Mortensen Casper Kibsgaard Karsten Fischer Rønde
Copenhagen Adventure Sport - TAT (4876) Copenhagen Adventure Sport - CAS Mix Thomas Lindegaard Pedersen Thea Otte Andersen Anton Boelskifte
CM1 - Copenhagen Adventure Sport (2115) Copenhagen Adventure Sport - CAS Mix Michel Magnussen August Due Sidsel Dan Hull
Team Sanguinem, Sudore et Lacrimis (2201) Male Casper Holmgaard Jensen Daniel Kristian Bygebjerg Espensen Jakob Hausgaard Lyngs
Salomon Adventure Girl Pow (4751) Female Trine Stoltenborg Anna Movin
Fiske drengene (4880) Male Lukas Overgaard Deltager tilgår Deltager tilgår
Oure Højskole Adventure 1 (4881) Female Emma Scharling Laura Zanini Josefin Lilja
Oure Højskole Adventure 2 (4882) Male Andreas Lauridsen Mark Pedersen
Oure Højskole Adventure 4 (4883) Male Jonas Berg Mathias Filtenborg
Oure Højskole (4739) Male Søren Romer Søborg Rasmus Carlo Fabricius
Team Daggerthuggert (4721) Adventure Race Als Mix Thue Friis Toustrup Emil Kastrup Simone Haastrup
Team Yeti (2154) Male Henrik Leth Jørgensen Bjarke Refslund
Team Oure Kostgymnasium Goldbears (4361) Female Mille Merlin Thomsen Marianne Kongstad Emilie Kølle
KD (4730) Male Bertil Andreasen Erik Korup Carl Friis
Oure Højskole Adventure 6 (4884) Male Kim Rasmussen Deltager tilgår