SOK Multisport Adventurerace


Startliste - Challenge (27 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
The Ice Ts (4350) Mix Tine Gade Hansen Tommy Kirk Damsgaard Michael Mogensen
Misses baghjul (4756) Mix Maria Østergaard Jensen Alexander Dierking Peter Ravn
CH1 - Copenhagen Adventure Sport (116) Copenhagen Adventure Sport - CAS Male Mads Haack Anton Boelskifte Michel Magnussen
Team Flæskesteg (4548) SOK Multisport Male Jacob Mathias Sandbæk Frederik Løkke
Team Racing Denmark AR (4022) Mix Marie Louise Jørgensen Mikael Halberg Tobias bartholdy
KnipseKineserensKnægte (3587) Male Karsten Fischer Rønde Rasmus Klüver Jensen Casper Kibsgaard
Team Virklund Outdoor - Danmarks outdoor forstad (4502) Mix Stine Clausen Andreas Clausen Jesper Due
Natural Selection (4820) Male Søren Dueholm Rathesan Ravendran Jens Isak Andersen
Team JA-hat (710) Mix Henrik Markvardsen Christian Bobach Katrine Begtrup
Team Spirit AaA (4306) Aarhus Adventure - AaA Mix Henrik Rasmussen Lasse Holch Nielsen Anne Brolin Gade
Team KRIK (4565) Male Stephan Boll Thomas Eriksen Thomas Hjort
Team Fit4Run (113) Female Tine Amstrup-Hansen Anni Plauborg Malene Bredahl
JGM (991) Male Jeppe Søndergaard Jesper Lindgaard Mads Richard Svanhede
Full Gas (4897) Male Torben Arno Jesper Hansen Tage Svendsen
Racing team IHS 2 (3556) Male Jens Meldgaard Mikkel Meldgaard Adam Lasthein Poulsen
Team Daggerthuggert (4721) Mix Per Dahl Rasmussen Simone Haastrup Thue Friis Toustrup
A! (4404) Male Jakob Bjerg Kåre Nielsen Simon Boller
Fast Feet Racing (3626) Male Aleksander Welander Kasper Ertebjerg Christensen Mikkel Overgaard
Riders (3927) Adventure Race Als Male Lars Jakobsen Lennart Petersen Nissen Deltager tilgår
FamilyCampFathers (4293) Male Christian Dahl Karsten Lindow Michael Francois Knudsen
Team Tortuga (2334) Mix Lars Keller Stine Svanholm Andersen Jens Winbladh
Salomon Adventure (3567) Mix Anders Tranberg Andreasen Anne Malene Nissen Janus høhne
OSOS (4908) Male Thor Tiim Hansen Peter Villadsen Jesper Dahl Pedersen
Hestene (4957) Mix Sisse Møller Asbjørn Krog Pedersen Oskar Ryckeboer Jensen
Team Yeti (2154) Male Torbjørn Gasbjerg Søren Schwartz Sørensen Jakob Frandsen
Oure Højskole Adventure 2 (4926) Female Josefin Lilja Emma Scharling Deltager tilgår
CoastZone Seniorer (4948) Male Henrik Møller Rasmus Carlo Fabricius Robert Svensson


Startliste - U21 (3 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
HNIE All Odd (4885) Mix Jeppe Haaning Kristensen Laura Sparsø Pedersen Oscar David Broman Jensen
HNIE Old Boys powered by Morsø kattegrusfabrik (4918) Male Andreas Tange Asbjørn Haaning Christian La Cour Jørgensen
Bananna and the boys (4919) Mix Nanna Rye Nielsen Elias Hinge Oscar Sig Tranberg


Startliste - Fighter (20 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team Bride and Bridesmaids (4887) Female Camilla Munk Poulsen Inge Skovgaard Knudsen Mathilde Breum Ølgaard
Jensulme (4888) Mix Mette la Cour Jens kudahl Ulla kudahl
TEAM 40 (4889) Mix Heidi Lang Jens Peter Baun Christensen Marie Volf
De fynske quinder! (4947) Female Mie Dilling Kjær Gry Dilling-Kjær Carina Pærgaard
Ringkøbing Adventurerace og Trailrunning (RAT) (4051) Mix Heine Glüsing Maja Stefansdottir Thomas Huus
Trofæjægerne (4895) Female Mia Therkildsen Miriam
Team Ølholm (4896) Mix Per Ølholm Tinna Jørgensen Liva Ølholm Jørgensen
Run Forrest (4900) Female Trine Frits Rikke Andersen Randi Vestergaard
Dynaudio 1 (4406) Mix Henning Kirk Bojsen Anders Lassen Maja Bangsgaard
Dynaudio (4907) Mix Stine Leander Lund Morten Falk Jesper Leander Lund
Futterne (2209) Male Jens Holten Vagn hugger Steffen Hansen
De to torpedoer og den skarpe tunge (4917) SOK Multisport Mix Rasmus Bøge Meyhoff Frank Josephsen Kristina Bøge Meyhoff
Team NerdAlert (4487) Male Tobias Kuhlmann Andersen Jesper Alkestrup Peter Engel Thomas
Team AANV (4171) Male Mads Klausen Jesper Skjødt Ole Kuhr
Multiatleten (4464) Female Helene Koefoed-Nielsen Pernille Darre Haahr Thea Jedig Steenberg
FenixJumpMasters (4928) Male Frederik Rasmussen Troels Stjernholm Anders Vang Bjerrum
Team VEEH (2247) Male Nick Alexander Sørensen Peter Laugesen
Bonderøven og nordjyden (4934) Female Bolette Martinsen Mette Staal
Tank og tønde (4938) Male Christian Christensen Rasmus Oscar Søes Benjamin Bjerg Pedersen
DjaK (4949) Mix Giacomo Schmidt Frattari Anne Mette Schmidt Frattari Johannes Thestrup Aksglæde