Videbæk Adventure


Startliste - Challenge (21 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Den Manglende Brik (641) Adventure Race Als Mix Peter R. Pallesen Ulla R. Pallesen Torben Petersen
Vi ved lige hvor vi er (4370) Male Finn Bay Christensen Leon Kildbane Mikkel Detz
Racing Denmark (4022) SOK Multisport Mix Anton Hansen Mikael Halberg Marie Louise Jørgensen
TCK-Adventure (5125) Mix Kristine Berg Hansen Thomas Friis Jørgensen Christoffer Sutton
Gorms Vikinger (582) Male Gustav V. Petersen Mathias Ringive Nikolaj Damgaard
Team Fit4Run (113) Female Anne-Mette Mortensen Anni Plauborg Tina Mechlenborg
Team KRIK (4565) Male Thomas Eriksen Stephan Boll Thomas Hjort
TEAM FIRST OUT LAST IN (5139) Male Johannes Skak Hansen Jeppe Ringgård Spejlborg Anders Lodal Mortensen
AaA bestyrelse (5148) Aarhus Adventure - AaA Mix Anders Sparvath Emma Elisabeth Højgaard Anders Vang Bjerrum
Team JA-hat (710) Male Jens Christoffersen Henrik Markvardsen Christian Bobach
OSOS (4908) SOK Multisport Mix Thea Storm Henriksen Thor Tiim Hansen Peter Villadsen
Team VEEH (2247) Male Nick Alexander Sørensen Thomas Trøjborg Troels Guldmann
RaceTeam50+ (4472) Male Michael Filyo Jens Isaksen
RaceTeam+ (5168) Male Bjarne Mortensen Anders Lorentzen
Uorganiseret (5169) Male Jakob Julius Douglas Bang Magnus Overgaard Schnipper Mads Nørgaard Jensen
Racing Team IHS (730) Aarhus Adventure - AaA Mix Anne Brolin Gade Anders Bank Silkjær Deltager tilgår
Team Sanguinem, Sudore et Lacrimis (2201) Male Casper Holmgaard Jensen Daniel Kristian Bygebjerg Espensen Søren Bang Trangbæk
Team Oure (4666) Male Paal Kristoffer Banke Ova Theis Kaas Pedersen Deltager tilgår
Friliv.dk Racers (279) Mix Heins Rye Madsen Anne Rye Madsen Mikael Jacobsen
Ringkøbing Adventurerace og Trailrunning (RAT) (4051) Mix Heine Glüsing Maja Stefansdottir Thomas Huus
KnipseKineserensKnægte (3587) Male Rasmus Klüver Jensen Karsten Fischer Rønde


Startliste - Fighter (24 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team Aquila (5116) Female Randi Petersen Ann Britt Værge
Team Sylow (5102) Male Rune Sylow Anton Sylow
Team AC (5123) Mix Oliver Boserup Gitte Hansen
Banjos Bagtrop (5124) Mix Malene hansen Bjarke jørgensen
Team 2xJM (5127) Mix Julie Mitchell Jeppe Marcussen
Guffes Gobler (4490) Male Jesper H Mathias FE Christian
Team Fitness Girls (5133) Female Karina Møller Thierry Bolette Skov Jensen
Turbo Trankjærs (4419) Mix Charlotte Trankjær Christina Trankjær Ryborg Eigil Trankjær
Hvem kan? Wichmann (5134) Female Frida Wichmann Madsen Kristine Wichmann Madsen
Team Termansen on Tour (5085) Mix Helle Termansen Michael Termansen Lise Termansen
Fit4Run.dk (4181) Female Tine Amstrup-Hansen Malene Bredahl
MTB Lovers (5156) Mix Katrine Dueholm Andersen Brian Kvisgaard
Team FONGO (5158) Male Nicolai Teglskov Pedersen Morten Østergaard Duffield
Team LA (5159) Mix Liv Præstegaard Stignæs Anders Stignæs
Team Tylvad (3629) Male Olav Tylvad Troels Tylvad Søndergaard Christian Faartoft
Klub Valbjørn (5162) Mix Victor Larsen Johanne Gydesen
game of mogens (5163) Male Magnus Frølund Lindekilde Anders Lund Bjerregaard Deltager tilgår
Tacos (5164) Mix Simon Siger Alberte Mortensen
CCH Fart Å' (3624) Female Cathrine Trankjær Henrik Birkbak Deltager tilgår
Team Cowabunga (4001) Male Rasmus Kristian Mogensen Michael Skjødt Mikkel Jason Lyhne Buck
Team Pølsen (5178) Male Kent Mortensen Søren Nielsen
Team TAP (5192) Male Peter Koldkjær Allan Hansen Thomas Valentiner Nielsen
Team Maxken (5195) Male Kenny Bremerstent Max Plejdrup Dalsgaard
Team 3g RKB gym (5198) Male Mads Dahl Pedersen Andreas Ramskov Stampe Magne Bak Petersen