Als Extreme


Startliste - Master (10 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Friliv.dk Racers (279) Mix Johnny Skovsgaard Heins Rye Madsen Anne Rye Madsen
Piranhas (AR-Als) (83) Male
Team c r k (445) Male Klaus iversen Deltager tilgår Deltager tilgår
Oure Adventure Race Linje (140) Mix Robert Mortensen Troels G Andersen Marie Tindborg
Team Tortuga (477) Male Nicolai Jensen Martin Hebbelstrup
IHS Adventureracers 1 (349) Male
IHS Adventureracers 2 (492) Mix Josephine Lykke Rasmussen Morten Nabild Jacob Lemholt
IHS Adventureracers 3 (493) Mix Mathias Lausten Pedersen Karoline Perch Nielsen Emil Heine Grosell
IHS Adventureracers 4 (494) Female Sarah Stausholm Andersen Anne Würtz Sørensen Nanna Kastrup Sørensen
IHS Adventureracers 5 (495) Mix Jeppe Lysbeck Lundby Amalie Lind Jacobsen Jakob Skou


Startliste - Challenge (18 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team Totally Lost Herre (AR-Als) (104) Male Deltager tilgår
SLGI Team T-and-T (406) Male Kaare G. Thrane René Toft
Chrimo (219) Mix Christian Christiansen Christian Christiansen Deltager tilgår
SOK Multisport (407) Mix Niels Witting Anna Movin Michael Filyo
Team Carpe Diem (AR-Als) (107) Female Kirsten Christensen
Para Augusta (439) Male Danni Ørting Haubro Christian Hoyer Simon Grøn
Lillebælt Adventure Team (89) Mix Mikkel Sejr Astrid Hadberg Henrik Thorlund Andersen
Band of men(AR-ALS) (479) Male Martin Kahr Knudsen Jan Overgaard lars Jørgensen
Whiteout adventures (85) Female Christina Valskov Weichardt Johanne Christiani
CD2 - Copenhagen Adventure Sport (136) Mix Jesper Emborg
IHS Adventureracers 6 (496) Female Annika Elfride Kristensen Anna Zeuten Madsen
IHS Adventureracers 7 (497) Female Mia Jeanette Frost Jensen Anna Helleberg Grundt Rasmussen Merete Lundby Larsen
IHS Adventureracers 8 (498) Female Tereza Havelund Andersen Karoline Lolk Revsbech
IHS Adventureracers 9 (499) Male Johan Pedersen Andreas Ibsen Søren Christian Nielsen
IHS Adventureracers 10 (500) Female Cecilie Durhuus Kristensen Helga Dögg Höskuldsdottir Susan Holst Jensen
IHS adventureracers 11 (501) Mix Signe Landtved Mathias Giovanni Møller Sara Maria Heuschkel
IHS - Innocent, handsome and sexy (507) Mix Daniel Nykvist Larsen Anna Hecht Nielsen
Skolelærerne (NAR) (101) Male Per Cramon


Startliste - U21 (15 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team Gode Ben (254) Male Rasmus Wrang Andresen Rasmus Wrang Andresen
Langmad - AES (430) Male Patrick Daniel Andersen Patrick Daniel Andersen
AES 1 (252) Male Mathias Kiil Mathias Kiil Mathias Kiil
AES 3 (253) Male Lars Rossen Hansen Martin Møller Simon Christensen
AES2 (251) Mix Mads Berthelsen Mikkel Mende Clausen Pernille Olsen
Brejning Efterskole (437) Male Andreas Thorup Andreas Thorup Andreas Thorup
HNE FRONTRUNNERS (117) Male Simon Ravn Anders Vang Bjerrum
Oure hold 1 (316) Male Christoffer Thomsen Jens Schytte Jeppe Dalby Kjeldsen
Oure Hold 2 (317) Male benjamin Wichmann Scott Ibsen Malthea Haahr
Oure Hold 3 (318) Male kasper Skov Skjødt Mikkel Rygaard Hansen martin Terp
Oure Hold 4 (319) Mix Ciclilie Helsgaard Christoffer Funder Frederik Rask Knøs
Oure Hold 12 (330) Mix Karl Magnus Søeberg Hovmand Toke Theilgaard Vita Maj Lerche
Team Super Heroes (272) Mix
Oves Crib (274) Male
HNIE 1 (273) Male