DM Master Nordic League DK


Startliste - Master (11 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3 Deltager 4
Great Day in Nature (6744) Mix Lasse Borup Andersen Anders Lambæk Knudsen Astrid Mousten Helene Enevoldsen
Team Athlete Rehab (4877) Aarhus Adventure - AaA Mix Ebbe Snerling Poul-Erik Lejsgaard Emma Elisabeth Højgaard Lasse due Petersen
Team Racing Denmark/Highfive (6757) SOK Multisport Mix Mikael Halberg Thea Otte Andersen Ole Hemme Hansen ! Tobias bartholdy
Masanga Racing/Copenhagen Adventure Sport (4308) Copenhagen Adventure Sport - CAS Mix Christoffer Troelsgård Sidsel Dan Hull Simon Troelsgård Mads Troelsgård
Team Nordisk (2154) Mix Bjarke Refslund Torbjørn Gasbjerg Laura Lambæk Knudsen
MH2 - Copenhagen Adventure Sport (6450) Copenhagen Adventure Sport - CAS Male Thomas Lindegaard Pedersen Søren Walmar Hansen Anders Hasse Petersen
Salomon Adventure (3567) Male
#NoRush (6702) Adventure Race Als Mix Ann-Kathrin Scholtyssek Thomas Hallenslev Torben Petersen Mads Lund
Team Oure (4666) Aarhus Adventure - AaA Mix Paal Kristoffer Banke Ova Rasmus Carlo Fabricius Emma Scharling
Team Aarhus Adventure (6834) Aarhus Adventure - AaA Mix Henrik Rasmussen Lasse Holch Nielsen Asbjørn Karlsmose Marie Aagaard Poulsen
Helene skal prøve Master (6887) Mix Helene Draborg Christian Wennecke Johan Nielsen


Startliste - Challenge (8 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Banjos Bagtrop (5124) Mix Bjarke jørgensen Malene hansen
Vi ved lige hvor vi er (4370) Male Finn Bay Christensen Leon Kildbane Mikkel Detz
Cobham SATCOM (1091) Male Christian Mørup-Petersen Henrik Sørensen
Team KRIK (4565) Mix Randi Petersen Ann Britt Værge Thomas Eriksen
Team Oure (4666) Mix Camilla Søgaard Ole Emil Andersen
TEAM DI (569) Mix Morten Olsen Kasper Mølbak
Team DI 2 (6888) Mix Rasmus Klaris-Jensen Kenneth Nissen
LØBEREN (6891) Mix Ulrich Ghisler Claus Stallknecht Henrik Møller


Startliste - Fighter (5 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Fart på (5106) Male Kristoffer Kjeldal Tobias Falch Kaag Christian Holm Clementsen
Team Titans (6696) Male Morten Klinge Tobias Kuhlmann Andersen Deltager tilgår
Novo Nordisk Quality Systems (4351) Male Poul Henning Poulsen Lasse Mønsted Rune Leveau Dandal
NN Development Digitalisation 1 (6896) Male Lars Hyltoft Benedict Mandizvidza Mutimba Jannik Lind-Ramlau
NN Development Digitalisation 2 (6874) Mix Rasmus Petersen Johanna Roman Søren Klim