Oure Adventure


Startliste - Challenge (19 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3 Deltager 4
Vi ved lige hvor vi er (4370) Male Finn Bay Christensen Leon Kildbane Mikkel Detz
Salomon Adventure (3567) Mix Lærke Vejsnæs Søren Dyrlund Jessen Bjørn Axelsen
CH1 - Copenhagen Adventure Sport (116) Copenhagen Adventure Sport - CAS Male Mads Haack Thomas Lindegaard Pedersen Christian Wennecke
Masanga Racing/Copenhagen Adventure Sport (4308) Copenhagen Adventure Sport - CAS Mix Mads Troelsgård Sidsel Dan Hull Simon Troelsgård Christoffer Troelsgård
#NoRush (6702) Adventure Race Als Mix Ann-Kathrin Scholtyssek Thomas Hallenslev Torben Petersen
Team Fit4Run (113) Female Anne-Mette Mortensen Anni Plauborg Tina Mechlenborg Malene Bredahl
Team Racing Denmark/Highfive (6757) SOK Multisport Mix Mikael Halberg Thea Otte Andersen Mikkel Overgaard
OSOS-GOLNGR (6760) SOK Multisport Male Peter Villadsen Thor Tiim Hansen Deltager tilgår
The Ice Ts (4350) Mix Tine Gade Hansen Michael Mogensen Tommy Kirk Damsgaard
Team CAS young guns (6758) Copenhagen Adventure Sport - CAS Mix Magnus Eriksen Brink Kristine Berg Hansen Joakim Østergaard
Banjos Bagtrop (5124) Mix Bjarke jørgensen Malene hansen Deltager tilgår
fb hyggesport (415) Mix Astrid Bigum Kristensen Sebastian Persson Ken Haurum
Team KRIK (4565) Mix Ann Britt Værge Randi Petersen Thomas Eriksen
Fjeldabe med dansk guide på udebane (6761) Mix Nanna Bertin Christoffer Trandokken
Kortsvingerne (6764) Mix Jes Jakob Winther Nanna Fønss Jonas Berg
Salomon Adventure 2 (6765) Mix Janus høhne Lasse Holch Nielsen Sisse Møller
Oure Også (6766) Mix Mathias Hauge Nielsen Emma Scharling Thomas Friis Jørgensen
Team CAS mix (6695) Copenhagen Adventure Sport - CAS Mix Lukas Høghøj Jacob Troelsgård Deltager tilgår
Team Aaros (6732) Aarhus Adventure - AaA Mix Anders Sparvath Asta silkjær møller Jens Visti Gustav Kircher


Startliste - Fighter (35 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team Balle (6755) Mix Cecilie Egemose Irene Frost Nørgaard jesper lundstrøm
Balle lærer (6756) Male Valentin Bruun Benjamin Høiriis
Adventure efterskolen 1 (6763) Male Sebastian Hedemann Jeppe Skøt Otte
Adventure Efterskolen 3 (6595) Mix Jonas Flinker Nielsen Sofie Okkels Jensen Ebbe Clausen
RaceTeam+ (6769) Male Jonas Ipsen Anders Lorentzen
Chip og Chap (4458) Male Jesper H. Pedersen Jan Henriksen
Vig og Vendt (6780) Female Laura Anna Leonharder Vig Freya Stensgaard Vendt
Elif - Oure Efterskole (6781) Male Simon Vasehus Sørensen Lucas friis Asger Leth
Sexy Ladies 1 - Oure Efterskole (6782) Female Cecilie Steenstrup Damm Nikoline Kellenberger
Sexy Ladies 2 - Oure Efterskole (6783) Female Silke Ellen Kirkegaard Van Randwijk Laura Grønborg Frost Hansen
leva1 - oure efterskole (6784) Female Laura Folmann Hempler Emma Østergaard
leva2 - oure efterskole (6785) Female Veronica Zart Nielsen Alma Skou
asmi fra danmark - oure efterskole (6787) Male mika urban nielsskov Asger Torp Larsen
Team høfeber - Oure efterskole (6788) Male Teo Poulsen Karl Emil Munkhøj Haslev Filip Vestermark Reuter
Lauritzen-Media.com - oure efterskole (6789) Male Viggo West Holstvig Teis Noack Skærbæk Andreas Ole Lauritzen
Absalons Drenge - Oure Efterskole (6790) Male Joachim Scavenius Sonne-schmidt Frederik Munk Laurits Vestergaard Knudsen Bay
slay queens - oure efterskole (6791) Female Esther Weber Cortzen Sally Balck Sørensen Klara Emilie Bjerg Mahrt
fufunuttepus - oure efterskole (6792) Male christopher Nohr vitus Hauch Bach-Fenger Arn Spliedt
Mauntain lion (6796) Male Rasmus Mols Madsen Deltager tilgår
Oure 4 ganggang (6797) Mix Elvis Tor Boswell Oliver Drent Eriksen Linea Lodberg Klein
Ourezito (6798) Male Christoffer Fløe Grønlund Carl Jansen Helbo
HoreOure (6799) Adventure Race Als Male Robert Norsker Folke Sylvester
Flække Oure (6800) Male Rasmus C. M. Beuschau bertram vittrup sørensen Jakob skovlund spangaard
HoreOure (6801) Mix Lasse Jørgensen Kristian Lindhardt
Flække Oure 2 (6802) Male Noah muller Frederik berg mou
Oure3 (6803) Female Cathrine Alling Thomasen Sarah Juel Møller Laura Tofteng
Oures disciple 1 (6804) Male Tobias Lindh Petersen Alexander metum
Oure323 (6805) Female Filippa Cecilia Cameron Hjorth Clara May Thejl Korslund Ida Freck Kolby
Oures disciple 2 (6810) Male Lucas Wichmann Christensen William Kragh
De røde duer (6811) Male Marius Skyum Philip Knudsen
misserne (6812) Female Matilde Nehring Trolle Smilla Louise Meng India Elvina Nystrøm Rasted
Dont hate the player, hate the game (6813) Female Vilja Meinert Jacobsen Ellen Weber
De røde duer (6814) Male Emil Reipurth Madsen Johannes Rasmussen
Dont hate the player, hate the game (6815) Female Selma Palz Lucca Sahl Vingtoft
Oure Højskole Adventure (6817) Mix Gustav Johansen Kristian Hulemose Ditte Radich Mikkelsen