Eagle race


Startliste - Master (4 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Lillebælt Adventure Team (377) Mix Astrid Hadberg Kristian Thestrup Henrik Thorlund Andersen
Salomon Trailtour (218) Male Anton Hansen Mikael halberg Deltager tilgår
EPOSurvival.cz (470) Male Jiri Dvorak Ondrej Kutis
Aarhus Adventure Herre 1 Master (293) Male Thomas Guldmann Klaus Jessen


Startliste - Challenge (28 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Salomon Trail Tour (215) Male Gorm Eriksen Jens Johansen Torben Andersen
OCR Training Denmark (74) Male Tore Sten Andersen Emil Bang Nielsen Christopher André Wiberg
energibomberne (267) Mix Lizette Petersen brian Bossow
Hold ud Hansen (288) Mix Ulla Lademann Stein Jakobsen
Team Gnell Spikes (238) Mix Ingemar Blom Madelén Anerönn Stefan Anerönn
Team Rumster (131) Male Rasmus Møller Jensen Martin Trouman
Bedre end sidste år (292) Male Jacob Ilsøe Søren Sehested Thomsen Matrin Lunderskov
WATs the rush (78) Female Karen Sejrsgaard Helle Bendixen Alice Lund Profitlich
DDS Ravnsholt (125) Male Marcus Vagnby Anders Nørgård Emil Mejlhede Kinslev
M.A.D (106) Mix Carsten Pedersen Michael H. Petersen Anne-Julie Nielsen
Tirsdags Tonserne (296) Male Henrik Seidelin Dam Erik Timmermann
Team Multifidus (298) Mix Matias Hansen Oliver Haagen Hansen Anne Walters
Apis fuglen (299) Male Christoffer Søndergaard
TEAM PITGUF-EBW (80) Male Morten Overgaard Morten Wad Mikkel Frese
Adventure Explorers - The Bimbos (NAR) (173) Female Lea Matthaei Jensen
WATeam (94) Female Hanne Rasmussen Malene Bredahl Deltager tilgår
Det bliver koldt og mørkt - igen! (84) Male Rasmus Riskær-Smidt Oskar Riskær-Smidt
Fit 4 Run (224) Female Tine Amstrup-Hansen Anni Plauborg Anne-Mette Mortensen
Gandalf and the Hobbits (438) Mix Tine Tolstrup Sarah Steinitz Andersen Casper Rubæk Breum
CD2 - Copenhagen Adventure Sport (136) Mix Jesper Emborg Jens Toftegaard Andersen
Team Rookie (488) Male Bjarne Hogrefe Nielsen Ulrik Hogrefe
Team Coromatic (511) Mix Peder Johansen Rasmus Brandt Louise Simonsen
Whiteout adventures (85) Female Johanne Christiani Christina Valskov Weichardt
Team LR multisport (134) Male Anders Bank Silkjær
Lillebælt Adventure Team (89) Mix Mikkel Sejr Lasse B. Rasmussen Nadine Bodi
Skolelærerne (NAR) (101) Mix Jacob Linnemann Rønfeldt
The Mean Mix (533) Mix Mogens Lindahl-Jessen Deltager tilgår
WATaTEAM (1079) Female Heidi Larsen Alice Lund Profitlich Mia Brædstrup-Holm


Startliste - Fighter (2 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team letpåtå (211) Female Camilla Duong Tina Andersen
G-riders (346) Male Myles Oelofse Jakob Stabell Kristensen