Montane Kong Vinter


Startliste - Master (15 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3 Deltager 4
Masanga Racing/Copenhagen Adventure Sport (4308) Copenhagen Adventure Sport - CAS Mix Christoffer Troelsgård Sidsel Dan Hull Simon Troelsgård Mads Troelsgård
Dutchables.NL (6444) Mix Hayke Everwijn Guido de Jong Marijn Edelenbosch Paula IJzerman
Snowdog TrailTeam.PL (6950) Mix Kuba Zwolinski Kris Muszynski Mateusz Niedbala Magdalena Stachura
Enthusiastic Without Borders.NL (6960) Mix Lisanne Gerrits Rob Mulder Kasper Schutten Mirjam Borghuis
Salomon Adventure (3567) Mix Iben Nelson Søren Dyrlund Jessen Jacques Dehnbostel Bjørn Axelsen
Salomon Adventure 2 (6765) Mix Thea Storm Henriksen Anders Tranberg Andreasen Søren Arnfeldt Andersen Janus høhne
Team one hit wonder (6969) Aarhus Adventure - AaA Mix Asbjørn Karlsmose Emma Elisabeth Højgaard Gustav Kircher Lukas Høghøj
ARGH (2228) Mix Jacob Linnemann Rønfeldt Kim Frandsen Thomas Juel Christensen Malene Nissen
Bull Adventure Team TCA.FI (6972) Mix Lauri Hollo Topi Anjala Tommi Putkuri Outi Seppa
Mila and the Gents (6973) Mix Håkon Bringsværd Mila Zaharinova Borge Bringsværd
Team Athlete Rehab (4877) Aarhus Adventure - AaA Male Lasse due Petersen Emil Kastrup Ebbe Snerling Deltager tilgår
Team Delta Mix (4015) Mix Thomas Gordon Thomas Guldmann Johan Nielsen Helene Draborg
CAS Experienced (6984) Copenhagen Adventure Sport - CAS Male Thomas Lindegaard Pedersen Deltager tilgår Deltager tilgår
CAS Experienced (6985) Copenhagen Adventure Sport - CAS Male Thomas Lindegaard Pedersen Deltager tilgår Deltager tilgår
Team Oure (4666) Mix Rasmus Carlo Fabricius Camilla Søgaard Paal Kristoffer Banke Ova Ole Emil Andersen


Startliste - Challenge (9 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team Hustler - H12.dk (654) Male Claus Adelørn Frederik Nybo Petersen Jens Møller
WATeam (94) Womens Adventure Team - WAT Female Hanne Rasmussen Anna W. Petersen Rikke Elers
Jordbærstang (6666) Male Søren Holmgaard Hellmann Claus Jul Andersen Deltager tilgår
Tesika (4738) Mix Pesho Hedberg Helena Svensson Anna Kopp
Team Bifrost (6964) Male Hans Jasper Genee Christian Overgaard Lund Alexander Christensen
Team Fit4Run (113) Female Malene Bredahl Anni Plauborg
Second Chances (6971) Male Theodoros Tsirigotis Noel Mrowiec Paul Broer
Racing Team IHS Herrer (6903) Male Martin Lindgren Bjørn Søvsø Jensen Kristian Normann Pedersen
11. time (6833) Male Lasse Hulgaard Thomas Møgelberg


Startliste - Fighter (12 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Unbenched (5080) Male Matthias Heisack Vassilios Marakis Joachim Becker
Crazy Turtles (6509) Male Morten Dines Andersen Deltager tilgår Deltager tilgår
Team Sidsel Mor (6854) Mix Naja Dan Møller Niels Thomsen Jens Berg
ePID Fighters (6965) Mix Johanna Roman Lars Hyltoft Deltager tilgår
Team Hareskov (6966) Mix Mikkel Nygaard Rønne Louise Nygaard Rønne Gitte Markfoged
Team Titans (6696) Male Peter Engel Thomas Tobias Kuhlmann Andersen
ePID Penguins (6968) Male Jannik Lind-Ramlau Deltager tilgår Deltager tilgår
Team Lynx (5034) Mix Ann-Christin Struwe-Voscul Daniel Cimpeanu Emil Ferent
Team Skørhat (6970) Female Mette Betzer Lundov Lisbeth Rykov
Team Rumster (131) Male Theodor Møller Jensen Martin Trouman Rasmus Møller Jensen
Team JJL (6979) Female Joy Olivarius Lykke Theill-Larsen Johanne Christiani
Anti Armed Flying Mortal Penguins (6981) Mix Ulrik Valentiner-Branth Christian Meisner Jensen Ditte Tai Yu hudlebusch