Oure Adventure race


Startliste - Challenge (24 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3 Deltager 4
De Usynlige ninjaer (210) Male Anders sørensen Mads Møller Jensen Frederik Schøning Nielsen
Team Merrell Denmark (143) Mix Jonas Nordstrøm Schwartz Lars Bukkehave Anna Hecht Nielsen Niels Brandt-Jørgensen
Team Nordic Trident (815) Mix Jens Holst Louise Kjems Sarah Steinitz Andersen
Team Fit4Run (113) Female Anni Plauborg Malene Bredahl
Team Mack (817) Mix Camilla Schmidt Augustinus Mads Haack Kasper Schmidt Jakobsen
Hold FAST (702) Female Anna Kjær Madsen Charlotte Brun Nissen Cecilie Jacobsen
The Bimbos (N-AR) (820) Female Sanne Elidsbo Hansen Gro Wejdling Deltager tilgår
Team Racingdenmark (705) Mix Anton Hansen Mikael halberg Mette Jespersen Søren Gravesen
Skolelærerne (NAR) (101) Male Kim Frandsen Anders Ellegaard
ATventure (679) Male Nicolai Vangsgaard Casper Holmgaard Jensen Deltager tilgår
hjemmebane farvoritterne (824) Male Klaus iversen Deltager tilgår Deltager tilgår Deltager tilgår
Sporty spices (673) Mix Mette Flansmose Anne Bødker Morten Obel
Piranhas (AR-Als) (83) Male Torben Petersen Kristian Dam Søren Spang Hansen
USG Challenge Herre (133) Male Anders Mølbjerg Lund Anders Sig Olesen Frederik Tetzlaff
Team Delta (75) Male Thomas Gordon Mognes Lykkegård Hansen Thomas Guldmann Lasse Holch Nielsen
Team Landbobanken (850) Male Lars Ole Pedersen Denis Deleuran Rasmus Skytte
Oure Gym Adventure (269) Male Toke Theilgaard Christoffer Funder
Oure højskole Adventure1 (771) Female Jeppe Matzen Deltager tilgår Deltager tilgår
Oure Adventure 2 (772) Male Jeppe Matzen Deltager tilgår Deltager tilgår
Eliten (858) Male Christian Dahl AlexanderThornBøttkjær AlexanderThornBøttkjær
Oure Adventure 3 (773) Male Jens Schytte Deltager tilgår Deltager tilgår
Oure Adventure 4 (774) Male Frederik Rask Knøs Deltager tilgår Deltager tilgår
Aarhus Adventure (709) Mix Lasse due Petersen Mai Lykkegaard Schmidt Rasmus Holm Andersen Mette Ozol
CD2 - Copenhagen Adventure Sport (136) Male Magnus Woxholtt-Jensen Rasmus Skovhede Hviid Martin Asmussen


Startliste - U21 (4 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3 Deltager 4
Team Racing Rebels (723) Male Mikkel Damm Thomsen Jacobsen Jeppe Kragelund Tobias Hansen
Team Superheroes / Himmelbjergegnens natur og idræts efterskole (610) Mix Jens visti Magnus Worm Asta silkjær møller
Oure Efterskole 1 (867) Female Emma Rosenberg Adamsen Freja Skov Thesbjerg Mehlsen Anna Matilde Barnkob
Oure Efterskole 2 (868) Male Joachim Lautrup Ytting Joachim Lautrup Ytting Joachim Lautrup Ytting