DM Videbæk Adventure


Startliste - Master (8 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Adventureracers.dk (957) Male Anders Kronholt Jesper Skov Nielsen Jari Meyer Hansen
Friliv.dk Racers (279) Mix Heins Rye Madsen Anne Rye Madsen Johnny Skovsgaard
Team Delta (75) Male Thomas Gordon Thomas Guldmann Mognes Lykkegård Hansen
Gamle sure mænd og skønheden (979) Mix Thea Storm Henriksen Peter Villadsen Thure Fuhrmann Kjær
Team Racingdenmark (705) Mix Anton Hansen Mikael halberg Marie Louise Jørgensen
Team Yeti (655) Mix Casper Iversen Torbjørn Gasbjerg Camilla Gry Elmann
Aarhus Adventure (740) Mix Christine Ilkjær Lasse Holch Nielsen Troels Otte Andersen
Racing Team IHS (730) Mix Anna Movin Martin Lindgren Torben Petersen


Startliste - Challenge (22 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
WATs the rush (78) Female Helle Bendixen Bente larsen Alice Lund Profitlich
NIRAS Explore (466) Male Jesper Suhr Mads Toubro Thomas Reng Frigaard
Team JA-hat (710) Male Palle Denker Korsbæk Jens Christoffersen Henrik Markvardsen
Team Totally Lost Herre (AR-Als) (104) Male Jesper Olsen Søren Kirkegaard Knudsen Lars Christensen
Team Fit4Run (113) Female Anni Plauborg Anne-Mette Mortensen
Gorms Vikinger (582) Male Joakim Damgaard Holger Petersen Mathias Ringive
Team Trail Tracker (966) Male Michael Nielsen Deltager tilgår Deltager tilgår
roadrunners (967) Male Janus rasmussen Janus rasmussen Janus rasmussen
404 Error: Not Found (968) Mix Gustav V. Petersen Nikolaj Damgaard Gustav V. Petersen
Den Manglende Brik (641) Mix Peter R. Pallesen Ulla R. Pallesen Carsten Jefsen
WATaTEAM (397) Female Heidi Larsen Helle Juncker Jytte Jørgensen
Team Traels Running (997) Male Janus Sørensen Ole Mose Nielsen Klaus Borge
Team Hangover IV (900) Male Michael "Knast" Christensen Jacob Østerby Pedersen Michael N ymann
Team Landbobanken (850) Male Denis Deleuran Sebastian Landgren Lars Ole Pedersen
Team Landbobanken 1 (1052) Male Morten Opprud Rasmus Skytte Deltager tilgår
SOK - BI (1071) Male Jens Isaksen Michael Boye Deltager tilgår
Cycling Nord (683) Male jens brandt Mads Brandt Anders Jensen
Aarhus Adventure 1 (1072) Mix Anders Vang Bjerrum Simon Rosenhøj Leth Anne Andersen
Chrimo (219) Mix Christian Christiansen Christian Christiansen Bettina Nydahl Jensen
Multiatleten Racing Team (105) Mix Søren Spang Hansen Sarah Spang Hansen Kristian Torp
Roskilde Adventure Team (627) Mix Ulla Lademann Line Christensen Stein Jakobsen
CD2 - Copenhagen Adventure Sport (136) Mix Stine Møller Jørgensen John Fatum


Startliste - U21 (1 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Brejning Efterskole (788) Mix Emil Hansen Petra Larsen Rasmus Wissendorf Simonsen


Startliste - Fighter (3 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Max Gas (985) Female Kristina Bøge Meyhoff Deltager tilgår Deltager tilgår
Team Batman (1074) Female Randi Kjær Nielsen Julie Bræmer Deltager tilgår
Novicerne (1075) Mix Kristian Jager Nykrog Trine Møller Erik Jakobsen