Eagle Race


Startliste - Challenge (29 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
OCR Training Denmark (74) Male Tore Sten Andersen Peter Augustinus Christopher André Wiberg
Salomon / Hærens Officersskoles Idrætsforening (565) Male Søren Dyrlund Jessen Morten Sønderskov
Nordkystens optimister (996) Mix Jakob Hammeken Sarah Steinitz Andersen Casper Rubæk Breum
Gnellspikes Multisport Club (998) Mix Ingemar Blom Madelén Anerönn Stefan Anerönn
Frøsnapper NAR (999) Female Karen V. Danielsen Anne Bødker
Team Fit4Run (113) Female Anni Plauborg Malene Bredahl Deltager tilgår
MaTeam (1001) Male Jacob Christensen Martin Mogensen Dennis Rasmussen
TAC - Cobham SATCOM (1036) Male Ebbe Dahl Charley Prødel Kenneth Lund Hansen
CD2 - Copenhagen Adventure Sport (136) Mix John Fatum Anders Hasse Pedersen
Team Mack (817) Mix Camilla Schmidt Augustinus Kasper Schmidt Jakobsen Mads Haack
Team Rookie (904) Mix Bjarne Hogrefe Nielsen Lars Hyllested Mette Gregersen Skovlund
Adventure Team Skåne (1041) Male Johan Svärd Fredrik Salomonsson
Majserne (1042) Mix Mogens Lindahl-Jessen Mogens Lindahl-Jessen
WATs the rush (78) Female Karen Sejrsgaard Jytte Jørgensen Deltager tilgår
Copenhagen Adventure Sport 2 (629) Mix Steven Arild Andersen Martin Møller
De EventyrSultne (1073) Mix Marie Sofie Møller Martin Kjer
Team Elektric Flashboys (90) Male Andreas Willerslev-Olsen Deltager tilgår
Apis fuglen (1076) Mix Christoffer Søndergaard Karin Hultman Malik Nielsen
KnipseKineserensKnægte (675) Male Rasmus Klüver Jensen Casper Kibsgaard
Team POW (876) Female Gitte Lindved Petersen
WATaTEAM (1079) Female Heidi Larsen Alice Lund Profitlich Mia Brædstrup-Holm
Adventureracers.dk (1080) Male Anders Tranberg Andreasen Søren Andersen
The last and furious (1082) Male Jimmy Schakow Frederik Nybo Petersen Jens Møller
CH4 - Copenhagen Adventure Sport (403) Male Kristian Deiborg Silas Egelund
Nøddepatruljen (664) Mix Søren Jespersen Mette Jespersen
Team Unfit (1085) Male Anders Sig Olesen Anders Mølbjerg Lund
Roskilde Adventure Team (627) Mix Ulla Lademann Line Christensen Stein Jakobsen
Team Exploring the Limits (1088) Male Jacques Dehnbostel Bjørn Axelsen
Copenhagen Adventure Sport 3 (2124) Male Gert Nissen Deltager tilgår