Oure Adventurerace


Startliste - Challenge (18 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3 Deltager 4
Team Merrell Denmark (143) Male Jonas Nordstrøm Schwartz Niels Brandt-Jørgensen Emil Rye Wøhlk
Team IBG 122 (2249) Male Thomas Søbye Jørn Havgaard Sørensen Christoffer Jul Jørgensen
Team JA-hat (710) Male Jens Christoffersen Henrik Markvardsen Andreas Lyngaa
Team Fit4Run (113) Female Anni Plauborg Tine Amstrup-Hansen Malene Bredahl
Grupettoen fra nord (2168) Male jens brandt Mads Brandt Anders Jensen
CH1 - Copenhagen Adventure Sport (116) Male Rasmus Skovhede Hviid Klaus Mygind Martin Asmussen Andreas Brask
Quality Ladies, AaA (1107) Female Mai Lykkegaard Schmidt Anne Andersen Andreas Lyngaa
Team Yeti (2154) Male Søren Andersen Henrik Møller Bjarke Refslund
Multiatleten Racing Team (2180) Mix Mette Jespersen Theis Kaas Pedersen Kristian Torp
NIRAS Explore (466) Male Jesper Suhr Mads Toubro Thomas Reng Frigaard
Pistolrejerne (2328) Male Rasmus Højkilde Alexander Thorn Bøttkjær Anders Winther Mortensen
Friliv.dk Racers/ ATventure (2329) Male Heins Rye Madsen Mikael Jacobsen Nicolai Vangsgaard Henrik Gammelgaard
Prinserne og prinsessen - AaA (2182) Mix Erik Kragsig Anders Vang Bjerrum Signe O Jensen
fitterne (2333) Female Mette sørensen Julie Lamberth Caroline Bay
Oure Adventure Gym Dringene (2174) Male Christoffer Funder Jeppe Christensen Simon Gregersen
Team Hopla (2198) Mix Johan Nielsen B F Dion Petersen Rasmus Gorm Pedersen
CM1 - Copenhagen Adventure Sport (2115) Mix Michael Mortensen Michael Selchau Sanggaard Mette Skindersø
MagicPandas / HNIE (2312) Male Frederik Nørgaard Pedersen Lasse Malik Daniel Sørensen


Startliste - Fighter (2 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3 Deltager 4
Flammehav (2330) Male Jeppe Rasmussen Aksel Larsen Deltager tilgår
Skrødstrup Efterskole (2331) Female Morten Bach Deltager tilgår Deltager tilgår Deltager tilgår


Startliste - U21 (16 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3 Deltager 4
Brejning Efterskole (788) Mix Laust Zwisler Petra Larsen Aksel Buur
Unknown Captains (2260) Male Mads Rabølle Joakim Neble Belling Joakim Neble Belling
FizzRacing (2146) Male Victor T. Hansen Andreas Dalsgaard Asger Kyhn
AES Team Commocean (2150) Mix Thea Babiel Bach-Svendsen Thomas Drachmann Petersen Tobias Hansen
Tights og Speedcross (2302) Male Malte Gejr Mikkel Solberg Anders Claussen
AES Racing Team (2320) Male Mathias Babiel Bach-Svendsen Niels Rossen Hansen markus Jespersen Simon Olsen
Team Perfect (2321) Male Lukas Sieben Carl Felix Freiesleben Deltager tilgår
Girls on Fire (2322) Female Victoria Thorup Deltager tilgår Deltager tilgår Deltager tilgår
9th rocks (2323) Male Joachim Lautrup Ytting August Severin ANdersen Joachim Lautrup Ytting
MEPs drenge (2325) Male Joachim Lautrup Ytting Deltager tilgår Deltager tilgår
Oure Adventure Gym Young Guns (2173) Male Jacob Stub Thygesen Andreas Viig Jonathan Bak Pedersen
Midtfyns Efterskole (2335) Male Daniel Pedersen Jonas Mikkelsen Anders Lind Bing Bønløkke
Team 69 (2349) Mix Tobias Lind Sara Lysemose Malte Skyberg Mathias Dam Larsen
HNIE 1 - De Ukendte (2356) Male Simon Grimstrup Deltager tilgår Deltager tilgår
HNIE 2 - Turtles on the flipside (2358) Male Simon Grimstrup Deltager tilgår Deltager tilgår
HNIE 4 - Team Hard On (2359) Male Simon Grimstrup Deltager tilgår Deltager tilgår