Møns Klint Adventure Race


Startliste - Challenge (46 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team Hustler - H12.dk (654) Male Claus Adelørn Michael Breitenstein Christopher Følsgaard
Achilleus Helte (2175) Male Bjark Bo Christensen Thomas Lindegaard Pedersen Christian Wennecke
Anæstesisters (2213) Female Anne Ladegaard Jette Amstrup Birgitte Duch
Team POW (2116) Female Signe Skov Christensen Iben Nelson Gitte Lindved Petersen
A.R.M.S. (2234) Male Jacob Linnemann Rønfeldt Kim Frandsen Niels torp madsen
space cowboys (2236) Male Richard Batteram Randy van Noort Mads Hansen
Team Barnevognsracerne (NOSK) (2244) Female Sanne Elidsbo Hansen Lea Matthaei Jensen Malene Sofie Klit
Team Shamrock (97) Mix Lærke Krag Møller Michael Rønde Morten Obel
Møn Motionister (585) Male Anders Dam Lind Emil Samsøe Jensen Martin Ryberg Larsen
Nostic commune (2255) Male Tim Ellefsen Theis Berthelsen Rune Hansen
Nostic commune 2 (2256) Male Tim Ellefsen Rasmus Grimm Alistair Morton
G'day (877) Male Niels-Henrik Elberg Jørgensen Christoffer Hadberg Deltager tilgår
Måløvhøj (954) Male Henrik Visborg Thune Birger Lund Carsten Clement
WATs the rush (78) Female Karen Sejrsgaard Jytte Jørgensen
Team JA-hat (710) Male Jens Christoffersen Henrik Markvardsen Andreas Lyngaa
MegaPuls (1105) Male Michael Munch Steffen Bjørn
WATaTEAM (397) Female Alice Lund Profitlich Heidi Larsen
Team Rookie (2248) Mix Mette Gregersen Skovlund Lars Hyllested Bjarne Hogrefe Nielsen
Hurtig Hygge (2262) Mix Karen V. Danielsen Torsten Ahlmann Kasper Vork
Skinny Legs (2263) Mix Anne Malene Nissen Thomas Juel Christensen Deltager tilgår
OURE ADVENTURE TEAM (1109) Mix anders falsig lasse lundsgaard broe ditte finkas damgaard
Offroad Runners (2265) Male Christian Lund Bendtsen Thomas Riis Henrik Rasmussen
Madventure (95) Male Søren Hebsgaard Frederik Nybo Petersen
Team Fit4Run (113) Female Anni Plauborg Malene Bredahl
Team Katan Event (599) Mix Mette Bendixen Jensen Allan Højen
The Hustlers (1090) Female Lykke Theill-Larsen Line Bang
Team Asterix (2268) Mix Anne Hvidberg Ørtoft Jacob Beckmann
Team det Tredje Hjul (2196) Female Tine Tolstrup Sarah Steinitz Andersen Anna Møller
Team Mack (817) Mix Camilla Schmidt Augustinus Kasper Schmidt Jakobsen Mads Haack
Novo Nordisk Corporate Quality (2152) Male Poul Henning Poulsen Lars Øster Hyltoft Kim Friborg
Team Mean Mix (2219) Mix Mogens Lindahl-Jessen Caroline Geldorf
Team Tortuga (2334) Male Martin Hebbelstrup Lars Keller Deltager tilgår
TSS BOT1 (2338) Male Kristian Mody Kristian Mody
TSS BOT2 (2339) Male Kristian Mody Kristian Mody
Team Cykelshop'n Old Boys (2341) Male Thomas Thilo Jan Mathorne Lars Graversen
Team Mother of Dragons (2190) Mix Anders Bank Silkjær Andreas Lyngaa Emil Kastrup
Team Fup (2342) Mix Asta silkjær møller Magnus Worm
Team Yeti (2154) Male Søren Andersen
Tirsdags Tonserne (296) Male Henrik Seidelin Dam Erik Timmermann
CM2 - Copenhagen Adventure Sport (2187) Mix Lasse Grosen Anna Hecht Nielsen Klaus Mygind
CM3 - Copenhagen Adventure Sport (452) Mix Pia Backhausen John Fatum Claes Bloch Larsen
CM4 - Copenhagen Adventure Sport (434) Mix Steven Arild Andersen Signe Sutorius Severinsen Nikolaj Gøthche Jørgensen
Rigtige mænd er pæ da GO (2350) Male Krali elberki Brian Hyldgaard Pedersen Simon Lerche Johansen
Møns Klint de Bedste (2351) Male Mads Holmqvist Sørensen Magnus Graae
CH1 - Copenhagen Adventure Sport (116) Male Rasmus Skovhede Hviid Lars Bukkehave Andreas Brask
ingefær & gulerødder (3608) Male jørgen søe hastrup peter hvidt Deltager tilgår


Startliste - U21 (1 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
FizzRacing (2146) Male Victor T. Hansen William Borre Daniel Kjellberg