Eagle Race


Startliste - Challenge (29 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
RacingDenmark Adventures feat AaA og CAS (3550) Mix Mikael Halberg Peter Villadsen Sara Almholt Hjalager
Team Hustler - H12.dk (654) Male Claus Adelørn Jens Møller Christopher Følsgaard
team bossow (3572) Mix Lizette Petersen Michael Bossow brian Bossow
Team Cykelshopn (126) Male Jan Mathorne Thomas Thilo Lars Graversen
Madventure (3526) Male Frederik Nybo Petersen Jens Toftegaard Andersen Deltager tilgår
Tirsdags Tonserne (296) Male Henrik Seidelin Dam Deltager tilgår
Team Brute Force Boyz (3574) Male Casper Rubæk Breum Jens Damm Christoffer Damm
CM1 - Copenhagen Adventure Sport (2115) Mix Andreas Brask Lasse Høgstedt Maria Lindboe Nielsen
Salomon Adventure (3567) Male Janus høhne Søren Dyrlund Jessen Morten Sønderskov
Apisfuglen (3602) Mix Malik Nielsen Kristine Rye Jensen Kenneth Overgaard Ege
Quality Ladies, AaA (1107) Female Mai Lykkegaard Schmidt Mette L. Thranum Signe O Jensen
Team Yeti (2154) Mix Bjarke Refslund Torbjørn Gasbjerg Josephine Dewett
Adventureracers.dk (3571) Male Anders Tranberg Andreasen Søren Andersen
WATs the rush (78) Female Karen Sejrsgaard Jytte Jørgensen
Salomon Adventure 2 (3604) Mix Niels torp madsen Mikkel Frese Anne Malene Nissen
CD1 - Copenhagen Adventure Sport (3545) Female Thea Otte Andersen Sofie Panduro Line Stenmann Kantsø
Team Tortuga (2334) Mix Allan Højen Mette Bendixen Jensen Nicolai Jensen
Team Rookie (2248) Male Lars Hyllested Bjarne Hogrefe Nielsen
CM2 - Copenhagen Adventure Sport (2187) Mix Michel Magnussen Trine Askløft Mads Haack
"Under constructions" (3549) Mix Tobias Bartholdy Iben Nelson Mikkel Overgaard
USWE Adventure Team - mix (3566) Mix Helen Westerberg Jacob Westerberg Felix Breitschädel
3B (3430) Male Mads Bo Bojesen Peer Borup Peter Boysen
Team Oure Kostgymnasium (3658) Mix Ditte Brinkmann Andreas Viig
Oure Blackhawks (3512) Male Anders Søndergaard Jensen Jakob Milsø Anton Schmidt-Svejstrup
Oure Team Feets On Fire (3660) Male Andreas Tøffner Rosenmeier Anders Wade
3 Shades of Oure-awesomeness (3661) Male Bjørn Sabroe Simonsen Henry Louis Niberg-Zehngraff Jóhan Schade
Oures Angels (3662) Female Malou Ballermann Sophie Stendevad
Oures Adventures (3663) Mix Karl Øager Jensen Astrid Ussing Freja Schmidt
Oure Late Ones (3664) Male Victor Lauritsen Lundahl Julius Strüwing


Startliste - Fighter (11 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Indisk Totaloplevelse (3597) Male Jeppe Rasmussen Deltager tilgår Deltager tilgår
Team Adventure Rookies (3601) Male Kim Vesterdal Bjørn Lundmann
Southern Storm (3605) Female Vicki Gedye Anne-Marie Jacobsen Trine Overgaard
De brunes elitesport (3622) Male Frederik Verner Kristensen Asbjørn Mathiasen
BRUN boldklub (3623) Male Nikolaj Vægter Damholt Asbjørn Emil Hertz Fredrik Møller Stranges
Team AP (3628) Female Anne-Kathrine Vestergaard Pia Starck
Fart og Fidus (3630) Mix Michael Schousboe Sabine Debruyne Kim Friborg
Team John (3638) Female Luna Fomsgaard Angelica Eeg Justesen
Van der Sander (3640) Mix Marie-Louise Sander Jaco van der Merwe
Copenhagen Adventure Sport (3648) Male Ib Sandstrøm Martin Asmussen
WATs UP (3649) Female Gitte Larsen Marie Modahl Carlsen Deltager tilgår