Videbæk Adventures


Startliste - Master (7 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Quality Men, AaA (3609) Male Anders Vang Bjerrum Erik Kragsig Lasse Holch Nielsen
Adventureracers.dk (286) Male Tomas Riegels -Jørgensen Jesper Skov Nielsen Jari Hansen
Team Delta (75) Male Thomas Gordon Thomas Guldmann Mognes Lykkegård Hansen
Piranhas (AR-Als) (83) Male Kristian Dam Torben Petersen Kim Iwersen
Team Exploring Denmark (3529) Mix Nicolai I. Taisbak Astrid Hadberg Anders Ishøi
Team Yeti (2154) Male Henrik Leth Jørgensen Bjarke Refslund Klaus Jessen
"Under constructions" (3549) Mix Tobias Bartholdy Iben Nelson Mikkel Overgaard


Startliste - Challenge (16 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
De Halvgamle Nybegyndere (3610) Male Kim Engrob Bøndergaard Ivan Jeppesen Torben Tobiasen
Aarhus Adventure (744) Mix Karsten M Jensen Jeanette Erichsen Anne O Jensen
RaceTeam40+ (698) Mix jens larsen Jens Peter Christensen B F
Team AAPA Adventure (289) Male Mikkel Hagstrøm Thomas Ravkilde Tommy Kirk Damsgaard
Team Chrimo (244) Mix Christian Christiansen Jesper Olsen Mona Christiansen
RaceTeam40+ (699) Male Michael Filyo Bjarne Mortensen Klaus Hansen
Den Manglende Brik (641) Mix Peter R. Pallesen Ulla R. Pallesen Carsten Jefsen
Gorms Vikinger (582) Mix Gustav V. Petersen Mathias Ringive Nina Germann Najbjerg
GIVA herre the A-Team (780) Male Thomas Trend Poulsen Bjarke Lykkeskov Jens Christian Lund
Team BI - SOK (2393) Male Jens Isaksen Mikael halberg Deltager tilgår
WATs the rush (78) Female Karen Sejrsgaard Helle Bendixen Bente larsen
Team Fit4Run (113) Female Anne-Mette Mortensen Tina Mechlenborg Malene Bredahl
ARGH (2228) Male Kim Frandsen Jacob Linnemann Rønfeldt Anders Ellegaard
Team Landbobanken 2 (542) Mix Morten Opprud Trine Andersen Rasmus Skytte
Team Landbobanken 1 (503) Male Sebastian Landgren Deltager tilgår Deltager tilgår
long hair don't care (3657) Male tore Allerup thomas Hvid Jensen Frederik Prip


Startliste - Fighter (15 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3 Deltager 4
Team Torp (3573) Female Mette Torp Villadsen Deltager tilgår
Team AAS (3598) Mix Alice Mouridsen Allan Bernhard Stephan Vartdal
Team Wilms (3599) Male Christian Bolther-Wilms Jakob Wilms Nielsen
GoodBadUgly (3600) Male Thomas Berngruber Jacob Vinding Jensen Rasmus Justesen
TeamGammel (2365) Male Thomas Michelsen Nikolaj Haugaard mikael
Team Delta Supporters (3612) Female Anne Katrine Aistrup Mikkelsen Martina Loft
En lang En hurtig (3613) Female Kristina Bøge Meyhoff Mette Foldager Gyldendal
Team RK (3617) Male Morten Skov Henrik Kousgaard Hans Henrik Jakobsen
Markfræserne (3620) Female Maja Stefansdottir Charlotte Trankjær Rikke Glüsing
CCH Fart Å' (3624) Female Cathrine Trankjær Christina Trankjær Ryborg Henrik Birkbak
Team Lycke (3625) Mix Lau Lycke Jacob Lycke Mia Ostenfeldt
Fast Feet Racing (3626) Mix Aleksander Welander Liv Strunge Woller
Team Tylvad (3629) Male Mads Tylvad Emil Tylvad Olav Tylvad
Markfræserne (3672) Female Maja Stefansdottir Rikke Glüsing Charlotte Trankjær
Team GMB 2014 (3528) Male Thomas Huus Heine Glüsing