Als eXtreme


Startliste - Master (10 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team Delta (75) Male Thomas Gordon Mognes Lykkegård Hansen Johan Nielsen
MH1 - Copenhagen Adventure Sport (404) Male Jesper Pedersen John Fatum Martin Møller
Winther is coming (IHS) (3715) Female Anne Christine Qvortrup Fibiger Cecilie Hildebrandt Troelsen Nanna Søgaard Winther
Team Sanguinem, Sudore et Lacrimis (2201) Male Casper Holmgaard Jensen Daniel Kristian Bygebjerg Espensen Thomas Krogh
"Under constructions" (3549) Mix Tobias Bartholdy Iben Nelson Bjørn Axelsen
Team Middelmådig (IHS) (3953) Mix Anna Sofie Pedersen Emma Sarah Mahnfeldt Mathias Skaaning
Det kan godt blive vildere (IHS) (3954) Mix Magnus Rømer Skole Rikke Holmgaard Davidsen Anja Rytter Hansen
Team Inferno (IHS) (3955) Mix Mikkel Sørensen Rasmus Hvid Jensen Amalie Brinkløv
Team Baghjul (IHS) (3956) Male Lasse Kæmsgaard Asbjørn Rauschenberg
Team Jøns (IHS) (3957) Mix Emma Katrine Bremer Holmgaard Jens Nielsen Rikke Ohrt


Startliste - Challenge (28 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team STR (3918) Mix Thomas Tronier-Rasmussen Anika Tronier-Rasmussen
Riders (3927) Male Lars Jakobsen Lennart Petersen Nissen
Team Fit4Run (113) Female Anni Plauborg Malene Bredahl
Ridder Rune Racing (3678) Mix Camilla Todsen Brian Todsen Rune Rudbeck Nielsen
Tirsdags Tonserne (296) Male Henrik Seidelin Dam Erik Timmermann
Team Totally Lost MIX (AR-Als) (256) Mix Lars Christensen Trine Lund Jesper Olsen
PPK / ATsolar challenge team (AR-ALS) (3619) Male Mads Lund Søren Boytang
Team Sun Salutation (3943) Male Søren Krarup Jacob Evald
Team Chrimo (244) Mix Christian Christiansen Mona Christiansen
NIRAS Explore (466) Male Jesper Suhr Mads Toubro Thomas Reng Frigaard
Dinosaurs (2343) Male Søren Dueholm Rathesan Ravendran jess hansen
WATs the rush (78) Female Karen Sejrsgaard Deltager tilgår
Skinny Legs (2263) Mix Anne Malene Nissen Thomas Juel Christensen
Team JA-hat (710) Male Jens Christoffersen Henrik Markvardsen
Team Oure Kostgymnasium (3658) Mix Ditte Brinkmann Andreas Viig Søren Romer Søborg
GIVA herre the A-Team (780) Male Jens Christian Lund Bjarke Lykkeskov Thomas Trend Poulsen
Spang og Nydahl med påhæng (1039) Mix Søren Spang Hansen Claes Månsson Bettina Nydahl Jensen
Team Tortuga (2334) Male Lasse Syberg Rasmussen Lars Keller
DUOEN (IHS) (3958) Female Cecilie Madsen Anne Skaanning Christensen
Team Der Uth Af (IHS) (3959) Female Nicoline Honoré Kristine Aavild Sara Uth
ATAA - Drive (3960) Mix Henrik Schaar Signe Carlsson Bo U. Madsen
Ataa - Attitude (3961) Male Martin Poulsen Rune Udby Søren Just Bæk
ATAA - Confidence (3962) Male Palle Winther Henrik Tveterraas Rune Kjeldsen
ATAA - Succes (3963) Mix Søren Elstrøm Sørensen Tina Røgen Deltager tilgår
ATAA - HPT (3964) Male Henrik Bering Rasmussen Morten Astrup Christensen Mads Schmidt Christensen
WAT 2 (3967) Female Anna W. Petersen Deltager tilgår
NoViper (3979) Male Rasmus Bach Eriksen Michael Christiansen
Team Sidste Sekund (3985) Male Mikkel Hastrup Nielsen Malthe Kjær Bendtsen Mikkel Landgraff


Startliste - Fighter (7 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Fast Feet Racing (3626) Mix Aleksander Welander Liv Strunge Woller Henrik Høiberg Ozol
Crazy Bikers 1 (3944) Male Claus Schmidt Mads Schmidt
Team SVANE (3952) Female Signe Svane Peschardt Kristine Svane Madsen
Team Brandbjerg (3965) Mix Frederik Vedel Marchewka Pernille Xenia Larsen Ida Rytter Tulstrup
TrD (3974) Male Martin Thuesen Jeppe Christensen
Team Krellowitz (3978) Male Rasmus Kristian Mogensen Michael Skjødt
Oure LC (3986) Mix Christina Faartoft Lukas Harkjær Halberg


Startliste - U21 (4 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
AES 1 (3980) Male Morten Jørgensen Kristian Schulz Troels Larsen
AES 2 (3981) Mix Magnus Nielsen Michelle Dohn Mathias Babiel Bach-Svendsen
AES 3 (3982) Mix Jacob Thorsen Anders Johnsen Sidse Hansen
AES 4 (3983) Male Casper Rasmussen Dean Jürgensen