DM Island Explorer Bornholm


Startliste - Master (12 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team Oure Kostgymnasium (3658) Mix Ditte Brinkmann Andreas Viig Søren Romer Søborg
RacingDenmark Adventures CC (4032) SOK Multisport Mix Camilla Gry Elmann Casper Iversen Peter Villadsen
Salomon Adventure (3567) Nordsjællands Outdoor Sports Klub - NOSK Mix Bjørn Axelsen Anne Malene Nissen Janus høhne
MH1 - Copenhagen Adventure Sport (404) Copenhagen Adventure Sport - CAS Male Rasmus Skovhede Hviid Anders Hasse Pedersen Klaus Mygind
Tejn-IF Adventure (4226) Mix Alex Kjøller Laura Sommer Hulgaard Tommy Sommy Hulgaard
Team Delta (75) Male Johan Nielsen Deltager tilgår Deltager tilgår
KnipseKineserensKnægte (3587) Male Casper Kibsgaard Carsten Mortensen Rasmus Klüver Jensen
Team Exploring Denmark (3529) Mix Astrid Hadberg Anders Ishøi Nicolai I. Taisbak
Racing Denmark Adventures (4022) SOK Multisport Mix Mikael Halberg Anton Hansen Sandra Maria Treschow
MM1 - Copenhagen Adventure Sport (88) Copenhagen Adventure Sport - CAS Mix Simon Troelsgård Mads Troelsgård Mette Skindersø
Team Yeti (2154) Mix Laura Lambæk Knudsen Bjarke Refslund Torbjørn Gasbjerg
Team Björkekärr (SE) (4296) Female Lisa Håkansson Annalena Axelsson Deltager tilgår


Startliste - Challenge (18 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
TRINK (4201) Mix Triin Aedmäe Jacob Fink
Team Rævesovs (4215) Mix Mikkel Frese Line Søderlund
Novo Nordisk Corporate Quality 2 (3854) Male Kim Friborg Rune Leveau Dandal
Baltic405060 (4224) Mix Miriam Asvarisch Tina Kirkedal-Due Bent Ole Enevoldsen
Team Rask (4227) Mix Thomas Hornebo Pia Rask
CH1 - Copenhagen Adventure Sport (116) Copenhagen Adventure Sport - CAS Male Michel Magnussen Mads Haack Anton Boelskifte
Adventure Team East (544) Male Lasse Mikkelsen Michael Hansen
Novo Nordisk Corporate Quality (2152) Male Poul Henning Poulsen Søren Dam
Rl-energi tømrer (4237) Male Rasmus lintrup Anders Pihl
Tirsdags Tonserne (296) Male Henrik Seidelin Dam Erik Timmermann
Team JA-hat (710) Male Henrik Markvardsen Andreas Lyngaa Jens Christoffersen
Achilleus Helte (2175) Male Christian Wennecke Thomas Lindegaard Pedersen
Nordic A1 (4255) Male Emil Bang Nielsen Tore Sten Andersen
Nordic A2 (4256) Male Christopher André Wiberg Peter Augustinus
CAS Women (4259) Copenhagen Adventure Sport - CAS Female Line Kantsø Sidsel Dan Hull Thea Otte Andersen
Den Manglende Brik (641) Mix Ulla R. Pallesen Carsten Jefsen Peter R. Pallesen
Team Life2Go (4267) Mix Frank Angelsø Louise drews
Team Elektric Flashboys (90) Male Henrik Thorn Mads Slott Maarlev Andreas Willerslev-Olsen


Startliste - Forsvarets mesterskab (6 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Center For Militær Fysisk Træning I (4199) Male Mikkel Soelberg Deltager tilgår Deltager tilgår
Team SOS (3987) Male Mads Andersen/452296 Rune Strunge/402341 Christian Bertel Andersen
Ravens (4243) Male Frederik Christiansen Thomas Hviid Daniel Kronborg
Team HSGS (4266) Mix Christian Brink Pedersen/381854 Anne Brodersen Angaard/397383
HW-ASQ (4275) Male niels wraae Martin Henriksen Michael Peer Aminde Hagerup Andersen
Team HO - STO2 (4277) Male Mathias Baudier/383158 Morten Morsø Jesper Madsen/381771