Ry Outdoor Challenge


Startliste - Challenge (23 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team JA-hat (710) Male Henrik Markvardsen Jens Christoffersen Andreas Lyngaa
Team Rask&Lauridsen (4101) Male Morten Rask Lass Lauridsen
Ingeniørerne (4103) Male Lars Seistrup Krogh Jens Groth Eriksen Laust Bjerregaard Kristensen
Team Peopletools (4104) Mix Poul Mouritsen Jacob Løgstrup Schjødt Lise Skovbo Almind
Fit4Run.dk (4181) Female Anne-Mette Mortensen Tina Mechlenborg
Racing team IHS (3556) Male Martin Lindgren Bjørn Søvsø Jensen Steffen Lemming
Quality Men, AaA (3609) Male Jonas Ehmsen Emil Kastrup Simon Falk Christensen
Team CP (4109) Mix Palle Winther Christina Børsting
RacingDenmark Adventures CC (4032) Mix Camilla Gry Elmann Casper Iversen Anton Hansen
Ringkøbing Adventurerace og Trailrunning (RAT) (4051) Mix Heine Glüsing Maja Stefansdottir Thomas Huus
CM1 - Copenhagen Adventure Sport (2115) Mix Nanna Wich Lund Simon Troelsgård Kasper Smetana Christensen
Racing Denmark Adventures (4022) Mix Mikael Halberg Peter Villadsen Sandra Maria Treschow
Me and my girls (2179) Mix Henrik Dohn Michelle Dohn
Friliv.dk Racers (279) Mix Heins Rye Madsen Johnny Skovsgaard Kristine Kaldahl Graversen
Team Yeti (2154) Male Bjarke Refslund Klaus Jessen Jacques Dehnbostel
Team Mandfolket (4153) Male Casper Pilgaard Jan Svingholm Morten Brøndum
Fast Feet Racing (3626) Mix Aleksander Welander Liv Strunge Woller
Team Sanguinem, Sudore et Lacrimis (2201) Male Casper Holmgaard Jensen Daniel Kristian Bygebjerg Espensen
Team Fit4Run (113) Female Anni Plauborg Tine Amstrup-Hansen
Team Oure Kostgymnasium (3658) Mix Ditte Brinkmann Andreas Viig
Team De eneste 2 der gad (4165) Male Christian Pathuel Rasmus Jørgensen
MobileFit (4166) Male Preben Walde Dion Petersen
Team Yeti (655) Mix Torbjørn Gasbjerg Sheena Wallace


Startliste - Fighter (17 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team Blach Power (4041) Mix Ane Blach Madsen Christa Blach Madsen Rune Blach Madsen
Find Holger (4060) Mix Katrine Steiniche Jonas Mark Thomsen Asbjørn Emil Hertz
Far&datter (4063) Mix Tony Laursen Mathilde Grøn Laursen
Team Osteo (4080) Female Tina Kærgaard Rasmussen Pernille Sabroe Sanne Østergaard Andersen
Team Danø (4083) Mix Claus Danø Laura Danø
Larsen (4111) Female Anni Larsen Amanda Larsen
De veltrænede elefanter (4113) Female Sofie Kragholm Andreasen Louise Jensen Anne Mollerup
Outdoor fitness (4125) Female Tine Lindberg Tove Høgh
Team Triple D (4147) Male Morten Dyrvig Rene Damgård Frank Dale
Team Hvid (4105) Male Michael Hvid Nielsen Ruben Hvid Nielsen
Anne og maria (4160) Female Maria Wilson Anne Hjortkjær
Yeti Adventure Challenge Silkeborg (4164) Female Line Fruergaard-Andreassen Anna Movin
Team Chrisbeth (3828) Female Lisbeth Poulsen Christina Blach Sørensen
Oure Adventure Gym Young Guns (2173) Male Lukas Harkjær Halberg Tim Wolf Zierke Søren Romer Søborg
C.F.M. Oure KostGymnasium (4133) Female Freja Mathiassen Marie Møllebæk
C.E.S. Oure KostGymnasium (4132) Female Christina Faartoft Christina Pedersen Signe Mathiasen
Haren og Skildpadden (4167) Mix Henrik Braderup Olsen Anette Egelund Kristensen