Silva Kong Vinter


Startliste - Master (16 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Multisport.fi (FI) (662) Male Petri Forsman Deltager tilgår
Team Drøbak Multisport (NO) (4299) Male Daniel Aaby Holt Borge Bringsværd
Masanga Racing/Copenhagen Adventure Sport (4308) Copenhagen Adventure Sport - CAS Male Christoffer Troelsgård Mads Troelsgård Simon Troelsgård
MH1 - Copenhagen Adventure Sport (404) Copenhagen Adventure Sport - CAS Male Klaus Mygind Rasmus Skovhede Hviid Magnus Woxholtt-Jensen
KMTI Adventure Racing (SE) (4310) Male Kalle Alexandersson Johan Siggesson Johan Lidström
Team classic poker (4313) Male Ebbe Snerling Poul-Erik Lejsgaard
Team Delta (75) Male Mognes Lykkegård Hansen Thomas Gordon
Team Delta Mix (4015) Mix Sofie Panduro Thomas Guldmann Deltager tilgår
Salomon Adventure (3567) Nordsjællands Outdoor Sports Klub - NOSK Male Niels torp madsen Peter Villadsen
Omjakon (FI) (4343) Mix Outi Seppa Heikki Hihnala
Team Stavern (NO) (3949) Female ailin hem Ingrid Unstad
Mölndal Outdoor IF Mix (SE) (4347) Mix Martin Rådbo Anna Kopp
Team Yeti (2154) Mix Torbjørn Gasbjerg Bjarke Refslund Sheena Wallace
Lernacken Adventure Team (SE) (4029) Male Johan Svärd Fredrik Salomonsson
Frit Fyn (4363) Male Rasmus Skov Lasse Høgstedt
RacingDenmark Adventures (3692) Mix Casper Iversen Camilla Gry Elmann


Startliste - Challenge (24 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Det bliver koldt og mørkt - igen (45+) (3879) Male Rasmus Riskær-Smidt Claus Ravn
CH1 - Copenhagen Adventure Sport (116) Copenhagen Adventure Sport - CAS Male Michel Magnussen Mads Haack Anton Boelskifte
Team Fuldt Opladt (4309) Mix Lars Hervig Jacobsen Lærke Vejsnæs
Team Hustler - H12.dk (654) Male Claus Adelørn Jens Møller Frederik Nybo Petersen
Team Spirit AaA (4306) Mix Anna Kjær Madsen Claus Ottow Jensen Morten Færch
Tirsdags Tonserne (296) Male Henrik Seidelin Dam Erik Timmermann
Team SOS (3987) Male Rune Strunge/402341 Mads Andersen/452296 Christian Bertel Andersen
Virtual Machines (4314) Mix Jens Hegner Stærmose Simon Vandel Sillesen Clàudia Nou Carrera
Cobham SATCOM 1 (4315) Male Ebbe Dahl Charley Prødel
Thrane & Thrane Adventure Team (674) Male Jan Mathorne Christian Mørup-Petersen
Team Fit4Run (113) Female Anni Plauborg Tine Amstrup-Hansen Tina Mechlenborg
Prinsesserne (4333) Mix Ditte Olesen Søren Holmer Geerthsen Peter Visby
WATeam (94) Womens Adventure Team - WAT Female Hanne Rasmussen Anna W. Petersen Rikke Elers
FamilyCampFathers (4293) Male Michael Francois Knudsen Christian Dahl Christian
CAS Women (4259) Copenhagen Adventure Sport - CAS Female Line Stenmann Kantsø Thea Otte Andersen Sidsel Dan Hull
Novo Nordisk Quality Systems (4351) Male Poul Henning Poulsen Jens Peter Gundorf Kim Friborg
Team Shamrock (97) Aarhus Adventure - AaA Mix Anne Bødker Michael Rønde Morten Obel
ARGH (2228) Nordsjællands Outdoor Sports Klub - NOSK Mix Kim Frandsen Jacob Linnemann Rønfeldt Lotte Rønfeldt
Team Fellatio Nuggagren (4359) Male Fisnik Søderlund Justin Bieber
Team Oure Kostgymnasium (3658) Mix Ditte Brinkmann Andreas Viig Lukas Harkjær Halberg
Oure Højskole Adventure (4012) Mix Lasse Nielsen Maja Riemann Deltager tilgår
Den Manglende Brik (641) Adventure Race Als Mix Ulla R. Pallesen Peter R. Pallesen Carsten Jefsen
Team SIW (SE) (4021) Female Åsa Blomkvist Julia Persson
CH2 - Copenhagen Adventure Sport (401) Copenhagen Adventure Sport - CAS Male Michael Selchau Sanggaard Michael Mortensen


Startliste - U21 (1 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
HNIE SILT (4248) Mix Jens Kristian Vangsbjerg Petersen Nanna Rye Nielsen Thorbjørn Udby Hansen


Startliste - Fighter (12 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team afsporet (4312) Male Christian Poulsen Mathias Emil Dahl Christensen Casper Lysgaard
Det bliver koldt og yndigt (4346) Female Dinne Smederup Hansen Connie Riskær-Smidt
Team FUBAR (4348) Male Jess Christoffersen Christian Højland
The Ice Ts (4350) Mix Tommy Kirk Damsgaard Thomas Kirk Damsgaard Tine Gade Hansen
Indisk Totaloplevelse (4353) Male Kasper Illemann Aksel Larsen Jeppe Rasmussen
Team Tortuga (2334) Mix Stine Svanholm Andersen Laura Svanholm Andersen Lars Keller
Fædrene i 2.B (4360) Male Jesper Hildebrandt Deltager tilgår
Team Oure Kostgymnasium Goldbears (4361) Female Mille Merlin Thomsen Emilie Kølle Marianne Kongstad
Oure Højskole Adventure Boys (4362) Male Oskar Lund Ivan Emil Luna Aagesen Deltager tilgår
The WATeam (122) Womens Adventure Team - WAT Female Margit Nelboe Mette Høgh Sørensen
Team Fjeldsters (4364) Female Lisbeth Rykov Mette Konge Stina Hraunfjörð
Felix Von Lookhausen (4365) Male Dimitri Caratzas Asbjørn Erlendsson Jens Mortensen